3 квітня у Новаківській сільській бібліотеці пройшов конкурс «Найкращий читач бібліотеки», серед учнів 6-7 класів. Переможцями І етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2018», стали Ігнатенко Оля, Пальчик Настя та Бала Владислав. Бажаємо їм перемоги на ІІ етапі конкурсу 18 квітня у приміщенні читального залу Лубенської ЦБС ім. В.К. Малика відбувся ІІ етап конкурсу «Найкращий читач Полтавщини» в рамках Всеукраїнського конкурсу «Книгоманія-2018», де зібралися учні 6-7 класів, щоб позмагатися за звання найкращого читача Лубенщини. Юні книголюби презентували свої улюблені книги, брали участь у конкурсах і вікторинах. Бала Владислав представляв Новаківську ЗОШ і сільську бібліотеку, був нагороджений подякою і цікавою книгою. Бажаємо йому нових успіхів і злетів,щоб його супутниками по життю і надалі були книги.
Хай звучить веселий сміх, щоб гарний настрій був у всіх!
День сміху! Цей святковий день – чудовий привід, аби подарувати радість і посмішки своїм друзям та близьким. Сміх – це вітамін позитивного настрою, батарейки веселощів, що заряджають наші організм і душу для нових звершень. У Новаківському СБК відбувся чудовий вечір, який включив у себе мікс гуморесок у виконанні сільського бібліотекаря – Олени Симоненко, та пісень, які дарував присутнім ВІА «Сині роси» з солісткою Катериною Кривуненко, створюючи гарний настрій своїм односельцям.
21 березня — день улюбленців всіх дітей — Міжнародний день лялькаря. У цей день у бібліотеці поличка «В гостях у саморобки» поповнилася новими іграшками – саморобками, виробами з паперу, пластиліну, бісеру. Дійсно, яке ж свято без ляльок, та ще коли вони зроблені своїми руками. А на думку відомої діячки індійського театру ляльок Капили Ватсяаян: «Світ лялькового театру — це невинність дитинства, його чистота і безпосередність, і мудрість філософа. Для мене театр ляльок завжди таїть особливу чарівність, оскільки є унікальним явищем у сфері мистецтва: за своєю дивовижною простотою і, одночасно, по своїй багатозначності це — справжній Всесвіт таємничої і образної, загадковості і фантазії. Виникаючи в реальному часі і просторі, театр ляльок повертає нашим душам справжню сутність...».