Сторінки

пʼятниця, 23 червня 2023 р.

 Цей шлях не для тебе. Міжнародний день зі зловживання наркотичних засобів


«Цей шлях не для тебе» - 26 червня, Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотичних засобів.

Сьогодні, 26 червня, відзначається Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотичних засобів. Це день, коли ми згадуємо про трагедію, яку наркотики приносять у життя людей та суспільства. Він нагадує нам про необхідність боротьби з цим серйозним проблемою та підтримки тих, хто страждає від наслідків наркотичної залежності.

Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотичних засобів є нагадуванням для нас всіх про важливість попередження наркотичної залежності, надання допомоги людям, які вже постраждали, та підтримки їхнього одужання. Давайте разом працювати над створенням світу, де кожна людина може знайти підтримку, освіту та можливості для гідного життя без наркотиків.

Під цим девізом у Новаківській сільській бібліотеці було проведено інформаційний мікс для  молоді. Під час міксу читачі прослухали невеличку лекцію, брали участь у дискусійному обговоренні. Бібліотекар звернула увагу на різні аспекти зловживання наркотиків, включаючи шкідливість, фізичні та психологічні наслідки, а також важливість попередження та допомоги. Молодь мала можливість висловити свої думки, почути думки інших та отримати відповіді на свої запитання.

Нехай цей день стане початком нашої щоденної боротьби зі зловживанням наркотичних засобів, з підтримкою та розумінням для тих, хто цього потребує. Разом ми можемо змінити світ на краще і попередити біль, який наркотики завдають суспільству.

 

Немає коментарів:

Дописати коментар